Palapinės tvirtos, apsaugo nuo saulės, vėjo ar lietaus, palapinės gali būti pilnai uždaros arba šoninės dalys sukonstruotos taip, kad jas nesudėtingai galima nuimti kas 2 metrus, įėjimai yra per galus. 

Palapinė 4X8m.

Palapinės spalva: Balta/ raudona.       Palapinė- paviljonas yra keturių metrų pločio ir aštuonių metrų ilgio. Puikiai tinkantis iki 30-40 asmenų šventei. Palapinę atvežame sumontuojame ir po jūsų šventės išsivežame.  Palapinėje yra sumontuoti šviestuvai. Palapinės- paviljono nuomos kaina nuo 100eur. savaitgaliui.

Palapinė 5x10m.

Palapinės spalva: Balta/ žalia. Palapinė- paviljonas yra penkių metrų pločio ir dešimties metrų ilgio. Puikiai tinkantis iki 50-60 asmenų šventei. Palapinę atvežame sumontuojame ir po jūsų šventės išsivežame. Palapinėje yra sumontuoti šviestuvai Palapinės- paviljono nuomos kaina nuo 130 eur. savaitgaliui.

Palapinė 5x10m.

Palapinės spalva: Balta/ Balta.Palapinė- paviljonas yra penkių metrų pločio ir dešimties metrų ilgio. Puikiai tinkantis iki 50-60 asmenų šventei. Palapinę atvežame sumontuojame ir po jūsų šventės išsivežame Palapinėje yra sumontuoti šviestuvai. Palapinės- paviljono nuomos kaina nuo 130 eur. savaitgaliui.


 .